"יש יומיים בשנה שבהם אי אפשר לעשות כלום. אחד מהם נקרא אתמול והשני נקרא מחר. היום הוא היום הנכון לאהוב, להאמין, לעשות ובעיקר לחיות"

אני מזמינה אתכם להצטרף
למועדון הלקוחות האידאלי שלנו

יתכן שכבר הכרנו בעבר, או עבדנו יחד ואולי זו הפעם הראשונה שיוצא לנו להכיר. הסטודיו שלי מתמחה במתנות ייחודיות לאירגונים עבור לקוחותיהם, עובדיהם וכן עבור בני משפחותיהם. כבוגרת לימודי עיצוב פנים, עיצוב מוצר הפקה וניהול במערכות גדולות בעיקר בתחום הרכש, היה לי חשוב שהסטודיו יוביל ויתן מענה בתחומי עיצוב שונים בכדי לתת מגוון פתרונות למתנות שימושיות. אתם רוצים שהמתנה שלכם תדובר לאורך זמן? מובטח לכם שנחשוב יחד איתכם משלב גיבוש הרעיון ועד הפונפון… סטודיו אידיאל משלב בתוכו עיצובים גרפיים מרהיבים לצד עיצוב מוצר ורמת גימור מקצועית גבוהה. אנחנו לוקחים יחד איתכם את האידיאל שלכם לשלב הבא ומייחדים אותו לעומת השווקים בהם אתם פועלים. המעצבים שלנו הגיעו מעולמות התוכן והפרסום ויוצרים בסטודיו מתנות עם אלמנטים שובי עין שכובשים את לב הלקוח והעובד בסערה על כל חושיו.

העובד שלך הוא הלקוח החשוב ביותר בשל ההבנה הזאת אנו מפתחים בכל שנה מוצרים חדשיים שיתנו מענה לצרכים שונים של העובד שלך ויגרמו לו להרגיש שחשבו עליו ושרואים אותו.

החלום שלכם הוא המציאות שלנו אצלנו בסטודיו הכל אפשרי, כל חלום, גחמה, רעיון "מטורף"… אתם תגידו ותפקידנו לתרגם את המילים שלכם למעשים!

בואו להכיר מקרוב

אני אוהבת לעשות מהלימון לימונדה, החיים תמיד מציעים לנו הזדמנות חדשה, היא נקראת מחר, בוחרת תמיד לראות את הטוב.

אני בת 57, אמא לינון, לוטן וליה. אני גרושה (הייתי נשואה 26 שנה) ויש לי היום אהבה גדולה וזוגיות טובה ושמחה. כל חיי הייתי עצמאית. בתחילת דרכי הייתי סוכנת מכס ומשלחת בינלאומית ולימים בעלת סטודיו אידיאל, לעיצוב והפקת אירועים.

ינון בני הבכור נשוי  לבן זוגו תאי ואני אמא גאה לבן גאה, שחקן מוכשר ונהדר. כשילדתי את לוטן איך שיצא לאויר העולם בקשתי מבורא עולם תן לי עוד ״אחת" כזו (לוטן היה מהמם ביופיו כבר עם לידתו) בורא עולם שמע ומילא את בקשתי ושלח אליי את ליה.

יש לי רישיון נהיגה מגיל 18. לא ממש נהגתי ורק בגיל 33 החלטתי, לקחתי כמה שיעורים, קניתי רכב ולקחתי את ההגה לידיים "תרתי משמע".

שנים הייתי "מלאה", לא הרגשתי יפה, לא אהבתי להצטלם, לא אהבתי אותי, עד שעשיתי שינוי – ירדתי במשקל ומאז, השתנו חיי… היום, אני מאוד אוהבת להצטלם!!!!

בשנת 2023 בחרתי שוב לעשות מהלימון לימונדה ולחזור לתשוקה האמיתית שלי,התשוקה לעיצוב, סטייל, סידור ארונות, אריזה ופריקה של בתים במעבר, עיצוב בתים, חללים ועוד…