עיצוב פנים

הום סטיילינג הוא מושג חדש יחסית בעולם העיצוב , עיצוב הבית בהשקעה קטנה או גדולה עם יצירתיות גדולה היא המוטו אותו סטודיו אידיאל עיצובים בראשות המעצבת הראשית איריס כהן רוצה להטמיע וזאת בעזרת שינוי הרגלי העיצוב של הבית הישראלי. כי חשיבה מחוץ לקופסה או מחוץ לבית היא המהות של הום סטיילנג.

עיצוב הבית  או הום סטיילינג הוא רובד חשוב בחיי המשפחה הישראלית שנעשתה מודעת לסביבתה ודורשת יותר, הרבה יותר. שינוי ולו הקטן ביותר יכול להשפיע בצורה מופלאה על ההרמוניה השורה בבית וזה ממש  קצה הקליפה של ההום סטיילינג של סטודיו אידיאל עיצובים. האידיאל הזה הוא האידיאל מאחוריו עומדת החברה בגאווה כי מקצועיות וסטנדרטים גבוהים עם אלמנטים של מעוף, דמיון ויצירתיות הם מה שמבדלים אותנו בעולם החדש ומהמרגש של הום סטיילינג מכול השאר.

השילובים יכולים להיות מגוונים בצורה אינסופית החל מחדרי ילדים, חדרי עבודה, סלונים  וחללים פתוחים הכול כיד הדמיון כמצוות ההום סטיילינג, ועם שילוב של שלל אלמנטים שנוגעים בכול, החל מהטבע הפראי ועד העיצוב התעשייתי שמשלב רכות שמתאימה לבית הישראלי, כי הדמיון והמעוף הזה הם המאפיינים העיקרים והחשובים של הום סטיילינג ובזה אנו סטודיו אידיאל עיצובים נמדדים כי כול אחד יכול ללכת בדרך הפשוטה ולהעתיק סגנון שכבר יושם במקום אחר אבל ייחוד ויצירתיות שהוא המוטיב העיקרי בהום סטיילינג הוא ערך מוסף בסטודיו שלנו ועל כך גאוותנו.

עם רקע של שנים בעיצוב פנים, עיצוב חללים מעוצבים ותשומת לב לפרטים הקטנים ביותר מייצבה עצמה איריס כהן, המעצבת הראשית והמייסדת של סטודיו אידיאל עיצובים, כמובילה בתחומה וכמתוות דרך לסטנדרט החדש בהום סטיילינג. אנו בסטודיו אידיאל עיצובים מודעים לעובדה שביתו של אדם הוא הבסיס ממנו הכול מתחיל, פיסת האלוהים הקטנה שלו הרחק מהשאון וההמולה של היום יום, מקום בו הוא מוצא מפלט וסטודיו אידיאל נמצאת בדיוק ברגעים האלה לשזור את ההום סטיילינג שלה בצורה המקצועית ביותר.

כי מקצועיות זה שם נרדף לסטודיו אידיאל עיצובים וברגע שהסטודיו לוקח עליו פרויקט של הום סטיילינג הוא לא יחסוך באמצעים ובתשומת לב על מנת לרתום את כול המרכיבים שיעשו את הבית שלך או שלה או של שניכם כאבן שואבת וכמקום בו תוכלו להרגיש הכי טוב בעולם בהום סטיילינג בדרגה אחרת כי שינוי ולא הקטן ביותר שיכול לשפר את איכות החיים שלכם הוא שינוי ששווה את אלמנט האיכות אותו תקבלו בהום סטיילינג של סטודיו אידיאל עיצובים.

בסופו של דבר שתשובו לביתכם חשוב שתהיו מרוצים רגועים ושלווים ותסתכלו על ההום סטיילינג שסטודיו אידיאל עיצובים בנתה בשבילכם ותגידו זה הבית אותו חווינו וחלמנו והשינוי הזה והחידוש הזה שמצית את הדמיון הוא בדיוק המוטיב של הום סטיילינג.